UE

Sklep internetowy

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego - www.fabrykamebli.pl

 

FabrykaMebli.pl to usługi stolarskie specjalnie dla Ciebie

FabrykaMebli.pl realizuje zamówienia przygotowując materiały o zadanych wymiarach, wybranych wykończeniach, nawiertach i frezach. Dzięki konfiguratorowi dostępnemu na stronie, możesz w samodzielny sposób - prosty i szybki - zaprojektować swoje meble. Dostarczymy je kurierem lub możesz odebrać je samodzielnie z naszej Fabryki.

Pomoc wykwalifikowanej obsługi

Chcesz zamówić niestandardowy produkt? Nasi wykwalifikowani i doświadczeni technolodzy służą Ci swoją wiedzą i doświadczeniem. Pomogą w doborze materiałów i wykończenia, zadbają też o prawidłową, zgodną z zamówieniem, produkcją Twoich mebli. Możesz zlecić też indywidualny projekt mebla - zostanie on wykonany z dbałością o każdy szczegół, na podstawie szkicu lub słownego opisu!

Intuicyjny Konfigurator

Dzięki naszemu konfiguratorowi, w przystępny i intuicyjny sposób samodzielnie zaprojektujesz meble. Dowolne krzształty i wymiary, funkcjonalność, wykończenie i kolor. To wszystko zobaczysz na podglądzie 3d. Pozwoli to zwizualizować Twój wymarzony mebel. Ty projektujesz - my zajmujemy się resztą!

 

Przejdź na stronę www.fabrykamebli.pl

 

FabrykaMebli.pl to:

 • Pełna personalizacja mebli
  Ty zaprojektujesz, a my wykonamy Twoje meble w każdym wymiarze specjalnie dla Ciebie.
 • Profesjonalizm
  Nasze produkty to gwarancja najwyższego standardu - stawiamy na jakość.
 • Oszczędność czasu
  Już po 10 dniach możesz cieszyć się swoimi nowymi meblami - realizacja zamówień w ekspresowym tempie.
 • Prostota
  Nasze wskazówki w łatwy sposób przeprowadzą Cię przez montaż wymarzonych mebli.

 

Przejdź na stronę www.fabrykamebli.pl

 


FabrykaMebli.pl dystrybutorem Egger w Lublinie

FabrykaMebli.pl stawia tylko na sprawdzonych producentów. Egger to najlepszy wybór. To w płytach Egger znajdziesz nowoczesny design oraz najwyższą jakość.

 

www.FabrykaMebli.pl - Dystrybutor Egger w Lublinie

 

Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.