UE

Blog

Białe meble kuchenne – wady i zalety

31 05/ 2021

...

Regał czy barek? – magia mebli na wymiar

W salonie nie masz wystarczającej przestrzeni, aby postawić tam oddzielny barek? Jeszcze nic straconego. Barek wcale nie musi być osobnym meblem. Równie dobrze może stanowić integralną część zabudowy kuchennej. To bardzo praktyczne rozwiązanie, które jest doceniane również przez rodziców małych dzieci. Wystarczy, że przemienisz jedną z górnych szafek w barek, a dzieci nie będą miały szans tam sięgnąć. Niezwykle praktycznym rozwiązaniem jest wykorzystanie zalet mebli na wymiar. Dzięki temu możesz dopasować rozkład oraz wymiary półek do przechowywanych trunków. Innym pomysłem na domowy barek jest stworzenie go z części regału. Ponownie najwygodniejszym pomysłem jest skorzystanie z mebli na wymiar. Samodzielnie zaprojektowany regał może prezentować się niczym eksponat z prawdziwej winnicy. Tylko od Ciebie zależy czy butelki będą wyeksponowane, czy znajdzie się dla nich miejsce w zamkniętej szafce. Zaletą regału jest również to, że pasuje on do każdego pomieszczenia i można łatwo go przestawić.

Niewielki barek na kółkach

Jeżeli nie zależy Ci na dużym barku, a ponadto cenisz sobie praktyczne rozwiązania, świetnym wyborem jest barek na kółkach. Stylowe wózki przybierają rozmaitą formę. Na pewno kojarzysz sceny z filmów, gdzie do pokoju podjeżdżał kelner wraz z mobilnym barkiem. To niezwykle eleganckie, a do tego praktyczne rozwiązanie. Lubisz delektować się smakiem drinków zarówno w salonie, jak i gabinecie czy na tarasie? Wiele wskazuje na to, że mobilny barek na kółkach jest właśnie dla Ciebie. W sklepach znajdziesz m.in. dwupoziomowe barki, w których górne piętro jest przeznaczone na szklanki i kieliszki, natomiast dolne jest idealnym miejscem na butelki. Obecnie bez trudu znajdziesz egzemplarze pasujące do każdego stylu. Mosiężne metalowe barki świetnie sprawdzają się we wnętrzach urządzonych w stylu klasycznym albo glamour. Z kolei drewniane konstrukcje są często wybierane do skandynawskich i rustykalnych wnętrz. Ponadto tego typu mobilne stoliki mogą być wykorzystywane nie tylko do podawania drinków, ale także wielu innych napojów i dań. Na rynku znajdziesz także barki na kółkach stylizowane np. na beczkę, globus czy biblioteczkę.

 

Oceń artykuł:
Dziękujemy za ocenę
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.