Blog

05 06/ 2020

Szafy na wymiar to prawdziwy przebój tego sezonu. W czasach, w których w znacznym stopniu ograniczone jest wychodzenie na zewnątrz, szafa na wymiar online znakomicie spełnia swoją funkcję. Cały projekt powstaje w Internecie. To od potrzeb i wymagań konsumenta zależy to, jak ostatecznie będzie się prezentować zamówiona przez niego szafa na wymiar. Wybiera się m.in. wymiary mebla oraz wygląd frontowej płyty. Szafy pod wymiar dają wspaniałą sposobność do wykazania się swoją kreatywnością. Nikt nie pospiesza i nie wywiera presji, każdy klient ma dokładnie tyle czasu, ile potrzebuje.
więcej
...

05 06/ 2020

Jednymi z najchętniej wybieranych mebli są regały na wymiar. Swoją popularność zawdzięczają m.in. szerokiemu spektrum zastosowań. Salon, sypialnia, biuro, spiżarnia, a może magazyn? W każdym z tych pomieszczeń znakomicie sprawdzi się regał na wymiar. Cena mebla jest przystępna, dzięki czemu niedrogim kosztem można odświeżyć i uatrakcyjnić wygląd mieszkania. Regały na wymiar online to świetny pomysł na szybkie i wygodne zakupy.
więcej
...

04 06/ 2020

Na początkach XX wieku – w 1930 roku, w Sztokholmie odbyła się wystawa na temat skandynawskiego wzornictwa użytkowego. Wydarzenie to odegrało niezwykle istotną rolę w popularyzowaniu osobliwych projektów, a jego następstwa do dziś kultywowane są na całym globie. Szwedzcy architekci, kształtując na przestrzeni lat styl skandynawski, ze względu na zaciemnienie obejmujące dużą część doby - chętnie sięgali po rozwiązania, które pozwalają rozjaśniać przestrzenie.
więcej
...

04 06/ 2020

Idealnie w kuchni otwartej sprawdzą się meble z frontami o neutralnej kolorystyce i zbliżonej estetyce do pomieszczenia sąsiadującego. Nie oznacza to oczywiście, że meble w kuchni i salonie lub jadalni muszą być takie same! Wystarczy, że będą kompatybilne ze sobą choćby pod względem palety barw, uchwytów, czy stylizacji.
więcej
...

21 02/ 2020

Kuchnia to serce domu, które już dawno przestało być wnętrzem przeznaczonym jedynie do przygotowywania i konsumpcji posiłków. Nowoczesna kuchnia 2020 to pomieszczenie równie ważne i efektowne co salon, a wykończeniem nierzadko dorównuje jego elegancji. Propozycje i rozwiązania, jakie przedstawiają nam projektanci na rok 2020 to otwarte przestrzenie, indywidualizm, meble dopasowane do aranżacji pozostałej części domu i funkcjonalne rozwiązania.
więcej
...

09 12/ 2019

Prostota, natura i drewno to cechy, które najlepiej wyrażają styl kuchni rustykalnej. Niesamowity klimat wiejskiej aranżacji, przepełniony ciepłem i osobliwymi szczegółami, to wnętrze zupełnie jak za dawnych czasów u Babci.
więcej
...

23 10/ 2019

Oświetlenie to niezwykle istotna sprawa, mająca kluczowe znaczenie w sprawnym i przyjemnym poruszaniu się po kuchni. Odpowiednio dobrane, znacznie umili codzienne obowiązki, ale decyduje też o całkowitym efekcie wykończenia wnętrza.
więcej
...

23 09/ 2019

Szafa to miejsce, którego chcąc nie chcąc na co dzień nie da się pominąć. Odpowiednio zorganizowana nie tylko ułatwi codzienne zmagania z wyborem odzieży, ale i pozwoli zmieścić więcej, niż się nam wydaje. Zagospodarowanie szafy to też klucz do zachowania świeżości i jakości naszych ubrań. Poznaj osiem sposobów na zatrzymanie ich jak najdłużej.
więcej
...

30 07/ 2019

Szafa stworzona na miarę pozwala efektywnie zagospodarować przestrzeń, co jest szczególnie ważne w przypadku niewielkich przestrzeni. Wybór miejsca, określenie wymiarów oraz odpowiednie zagospodarowanie wnęk, to podstawowe kwestie, jakie powinniśmy rozważyć podczas tworzenia projektu szafy. Dobranie wyposażenia umożliwi również dostosowanie mebla do swoich potrzeb czy danej przestrzeni. Od czego zacząć więc projektowanie funkcjonalnej szafy?
więcej
...

23 07/ 2019

Styl glamour wywodzi się ze Stanów Zjednoczonych. Powstał tuż po wielkim kryzysie na początku XX wieku i był oznaką bogactwa oraz elegancji. W Polsce zaczął być popularny po upadku PRL-u, stając się przeciwwagą dla szarości i nijakości tamtego okresu oraz wnosząc luksus oraz przepych. Kuchnia w stylu glamour łączy ze sobą nowoczesność i wyraziste akcenty, dzięki czemu powstaje bardzo ciekawa, oryginalna aranżacja.
więcej
...

16 07/ 2019

Kuchnia w stylu angielskim to rozwiązanie dla wielbicieli przestronnych wnętrz utrzymanych w jasnej kolorystyce. Biało-kremowe fronty szafek oraz przeszklone witrynki są charakterystycznymi elementami wnętrz utrzymanych w tej stylistyce. Kuchnia w angielskim stylu jest elegancka i przytulna, wypełniona wieloma stylowymi dodatkami, które nadają jej niepowtarzalnego uroku.
więcej
...

09 07/ 2019

Styl industrialny to trend, który cieszy się w ostatnich latach dużą popularnością. Inspirowany jest przemysłem, dlatego wnętrza utrzymane w tej stylistyce są zazwyczaj przestronne, otwarte oraz zawierają charakterystyczne elementy, takie jak rury lub betonowe oraz ceglane ściany. Kuchnia w stylu industrialnym może sprawdzić się również w bloku. Jak ją zaaranżować, aby zachować charakterystyczne cechy tego surowego stylu?
więcej
...

13 06/ 2019

Kuchnia jest pomieszczeniem, w którym najczęściej toczy się życie rodzinne i towarzyskie. Dlatego chcemy, aby była funkcjonalna i pięknie zaaranżowana. Stylistyka tego pomieszczenia powinna pasować do reszty mieszkania oraz odpowiadać potrzebom domowników. Jaka kuchnia będzie bardziej wygodna – nowoczesna czy klasyczna? To jedno z pierwszych pytań, jakie pojawia się podczas urządzania tego wnętrza.
więcej
...

11 06/ 2019

Kuchnia powinna być przede wszystkim funkcjonalna, ale też odpowiednio przestronna. Wybór odpowiednich szafek jest kluczowy, jeśli chcemy zmieścić w nich całe wyposażenie i czuć się swobodnie. Jak więc dobrać odpowiednie szafki do kuchni?
więcej
...
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.