UE

Blog

Gdzie trzymać deskę do prasowania w małym mieszkaniu?

23 08/ 2021

...

Podstawą jest dobry plan. Zdecydowanie najlepiej sprawdzają się meble dostosowane do wnętrza np. szafy na wymiar albo regały na wymiar. Dzięki tego typu meblom możesz mieć pewność, że w pełni wykorzystałeś każdy dostępny centymetr. Dobrym wyborem są wielofunkcyjne meble np. szafa z miejscem na deskę do prasowania. Za sprawą tego typu rozwiązań wszystkie sprzęty mają przyporządkowane sobie miejsce, a w pomieszczeniu panuje ład. Jest to szczególnie istotne zwłaszcza w małych mieszkaniach, które bardzo łatwo zagracić.

Szafa z miejscem na deskę do prasowania – najlepsze rozwiązania

Czy znajdziesz miejsce na deskę do prasowania w standardowej szafie? Przeważnie odpowiedź jest tu negatywna, jednak nie oznacza to, że niemożliwością jest znalezienie mebla przystosowanego do deski. W tym przypadku znacznie lepiej niż gotowe modele sprawdzają się szafy na wymiar. W tego typu meblach to Ty decydujesz o rozkładzie oraz rodzaju półek. Stworzenie miejsca na deskę do prasowania w szafie na wymiar staje się banalnie proste. Jeżeli masz w swoim domu ulubioną deskę, która spełnia wszystkie Twoje wymagania, możesz nawet zaprojektować mebel specjalnie pod nią. Ludzie mają różny stosunek do prasowania. Niektórzy uznają je za niepotrzebną czynność, z kolei dla innych jest nierozerwalnym elementem codzienności. Jeżeli zaliczasz się do drugiej grupy, szafa z miejscem na deskę do prasowania (https://www.fabrykamebli.pl/20-szafy-i-regaly-na-wymiar) jest meblem wręcz stworzonym dla Ciebie. Samodzielnie zaprojektowana konstrukcja będzie w pełni dostosowana do Twoich potrzeb, dzięki czemu zyskasz niezwykły komfort. Wymarzony mebel może mieć również postać szafy z miejscem na odkurzacz i deskę do prasowania. Często tworzona jest też dodatkowa półka na żelazko oraz krochmal i inne preparaty przeznaczone do prasowania. Kiedy wszystkie akcesoria mają swoje miejsce, znacznie łatwiej jest utrzymać porządek, a codzienne obowiązki są bardziej komfortowe.

W jakim pokoju trzymać deskę do prasowania?

Pytanie, gdzie trzymać deskę do prasowania, dotyczy także pomieszczenia. Sprawa jest bardziej oczywista, kiedy decydujesz się na szafę z miejscem na odkurzacz i deskę do prasowania. Jednak jakie jest najlepsze miejsce na deskę poza szafą? Wiele zależy tu od rozkładu mieszkania, ale niektóre pomieszczenia wykorzystywane są znacznie częściej niż inne. Oczywistym wyborem jest garderoba. Jeżeli pomieszczenie posiada wystraczający metraż, możesz tam nawet prasować ubrania. Z pewnością jest to najwygodniejsza opcja, bowiem wszystkie czynności związane z prasowaniem możesz wykonać w jednym pokoju. Co zrobić, kiedy mieszkanie nie ma garderoby? Następna w kolejności jest łazienka. Nie jest to już aż tak komfortowe rozwiązanie, ale właśnie w łazienkach często znajdują się mało ustawne wnęki i zakamarki, które świetnie nadają się do przechowywania deski. Gdzie trzymać deskę do prasowania, kiedy łazienka jest za mała? W takim przypadku pozostaje głównie sypialnia i salon. Na szczęście są sposoby na to, aby ukryć deskę przed ciekawskimi spojrzeniami. Produkt może być schowany np. za łóżkiem albo za kanapą. Przy dobrym umiejscowieniu wyjęcie deski nie będzie sprawiało większego problemu.

Oceń artykuł:
Dziękujemy za ocenę
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.