UE

Blog

Ile kosztują meble kuchenne na wymiar?

19 06/ 2020

...

Marzeniem każdego amatora kuchni są meble kuchenne na wymiar. Cena zestawu waha się w zależności od użytych materiałów oraz od tego, z czego składa się komplet. W przypadku mebli na wymiar nie można precyzyjnie określić, ile kosztuje metr zabudowy kuchni. Na ostateczną kwotę składa się zbyt wiele czynników. Pewne jest jednak, że tego typu produkty znakomicie sprawdzają się w mieszkaniach, na które dotychczas nawet projektanci spoglądali z przerażeniem. Ratunkiem dla mało ustawnej przestrzeni są właśnie meble kuchenne na wymiar. Ile kosztują i jak ostatecznie wyglądają zależy tylko od wizji klienta. Niektórzy zdecydują się na kilka podstawowych szafek, a inni będą chcieli wykorzystać całą dostępną przestrzeń. W wysokich mieszkaniach sprawdzają się np. dodatkowe podwieszane szafki, w których można przechowywać rzadko używane akcesoria. Zabudowa piekarnika, mikrofalówki, a nawet lodówki również może stać się elementem kuchni na wymiar. Cennik mebli możliwy jest do wyliczenia za sprawą specjalnej konfiguracji, w którą zaopatrzona jest nasza strona internetowa. By dowiedzieć się, ile kosztuje kuchnia na wymiar, wystarczy poświęcić chwilę czasu i wprowadzić wybrane parametry.

Kuchnia na wymiar – cena

Przy aranżacji wnętrz wiele osób zadaje sobie pytanie, ile kosztują meble kuchenne na wymiar? Jednak nie ma na to jednoznacznej odpowiedzi. Cena kuchni na wymiar jest uzależniona od wielu czynników, które składają się na końcową wartość. Przede wszystkim to, ile kosztuje kuchnia na wymiar, zależy od ilości mebli. Minimaliści poprzestaną na szafce zlewozmywakowej oraz szafce na sztućce, talerze i inne akcesoria. Wówczas cena mebli kuchennych na wymiar będzie naprawdę niewielka. Gdy w mieszkaniu żyje spora ilość domowników, rosną potrzeby na miejsce do przechowywania. Istnieje jednak dobry sposób na wyliczenie, ile mogą kosztować kuchnie na wymiar. Cennik zostaje wyświetlony po skończeniu konfiguracji danego mebla. W ten sposób, ustalając szczegóły zabudowy, od razu otrzyma się jej wartość. Przy meblach na wymiar nie można z góry określić, ile kosztuje metr zabudowy kuchni. W przypadku różnych projektów stawki mogą się wahać od kilkuset złotych do kilku tysięcy. Kluczową rolę odgrywa nie tylko ilość mebli, ale także ich jakość. Ważnym czynnikiem są koszty materiałów. Za pomocą specjalnego systemu konfiguracji można samodzielnie wybrać wszystkie najważniejsze cechy mebli. To, ile kosztuje kuchnia pod zabudowę, uzależnione jest m.in. od szerokości, wysokości i głębokości korpusu szafki czy od ilości półek. To klient decyduje o rodzaju okuć oraz o tym, z czego wykonane są fronty mebli. Każdy z tych elementów wpływa na to, ile ostatecznie kosztuje kuchnia na wymiar. Cena może ulegać zmianie również przez indywidualny wybór długości boków szafki. Konfiguracja mebli pozwala na precyzyjne ustalenie, ile kosztuje zrobienie kuchni na wymiar. Atutem tego typu zakupów jest z pewnością także to, że ma się na nie nieograniczony czas. Można spokojnie obliczyć, ile kosztuje kuchnia pod zabudowę, i rozważyć wszystkie najlepsze dla siebie opcje. Unika się presji ze strony sprzedawców, którzy nawet jeżeli mają dobre chęci, mogą przyczynić się do podjęcia pochopnej decyzji. Poprzez konfigurację cena kuchni na wymiar zostanie spokojnie wyliczona, a człowiek będzie miał czas, żeby zastanowić się nad rożnymi wariantami.

Meble kuchenne na wymiar – cena i zalety

To, ile kosztują meble kuchenne na wymiar, jest uzależnione m.in. od ilości produktów oraz od tego, z jakich materiałów zostały wykonane. Na frontach może się znaleźć np. płyta wiórowa laminowana, płyta akrylowa albo MDF dwustronnie laminowany. Wybór tworzywa wpływa na to, jaka jest ostateczna cena mebli kuchennych na wymiar. Konkretne materiały różnią się między sobą nie tylko stopniem trwałości, ale również wyglądem. Jeżeli chce się zagospodarować przestrzeń zgodnie ze swoim gustem i potrzebami, najlepszym wyborem będą właśnie meble kuchenne na wymiar. Ile kosztują? Jaki rodzaj najlepiej wybrać? Jest wiele pytań, na które trzeba sobie odpowiedzieć przed dokonaniem zakupu. Przewagą tego typu produktów nad gotowymi zestawami jest to, że można je idealnie dopasować do przestrzeni. Mieszkania na poddaszu czy kawalerki bywają często mało ustawne. W takim przypadku znalezienie gotowego zestawu graniczy z cudem. Wówczas człowiek zaczyna zastanawiać się, ile kosztuje zrobienie kuchni na wymiar. Gdy okazuje się, że koszty są porównywalne do kupna standardowej zabudowy, otrzymuje się zielone światło do działania. To, ile kosztują meble na wymiar do kuchni, uzależnione jest od końcowego projektu. Jednak meble na zamówienie są dobrym wyborem nie tylko dla osób posiadających nietypową kuchnię, ale również dla wszystkich tych, którzy mają gotową wizję swojego mieszkania i dobrze znają swoje potrzeby. Marzeniem wielu pasjonatów gotowania jest właśnie kuchnia na wymiar. Cena okazuje się adekwatna do jakości oraz wyjątkowego wyglądu mebli. Kucharz amator zdecyduje się np. na sporą ilość szafek, które bez problemu pomieszczą wszystkie garnki i naczynia. To, ile kosztują meble na wymiar do kuchni, zostaje w pełni wynagrodzone przez ich wysoką funkcjonalność i bardzo dobrą jakość.

 

Oceń artykuł:
Dziękujemy za ocenę
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.