UE

Blog

Jak urządzić garderobę na poddaszu? Zestawy regałów pod skosy

14 07/ 2023

...

Dysponujesz niewielkim i mało ustawnym pomieszczeniem, które zdaje się przynosić więcej problemów niż korzyści? Na szczęście wreszcie może się to zmienić, a wszystko za sprawą odpowiednio zaprojektowanych mebli na wymiar. W naszej ofercie pojawiła się nowość, jaką jest regał pod skosy. Dostępne są zarówno regały dostosowane do skosu tylnego, jak i do skosu lewego i prawego, a także tradycyjne proste regały. Przy pomocy regałów na wymiar nareszcie uzyskasz wymarzoną garderobę.

Nowość! Regały pod skosy

Zestawy regałów pod skosy powstały z myślą o wszystkich osobach zmagających się z mało ustawnymi pomieszczeniami. Niewielkie wnętrze ze skosami często staje się przyczyną aranżacyjnych frustracji, a po wielu nieudanych próbach urządzenia w końcu przemienia się w zagracony składzik. Znalezienie gotowych mebli do tego typu pomieszczeń graniczy z cudem, właśnie dlatego postanowiliśmy stworzyć wyjątkowe meble do garderoby na wymiar. To Ty decydujesz o wymiarach regału, a także o ilości modułów. Ponadto od Ciebie zależy, jak będzie wyglądało wnętrze mebli. Szuflady, półki i drążki – przy ich pomocy stworzysz mebel swoich marzeń. W gotowych meblach trudno o idealny rozkład szuflad, półek i drążków, a teraz jest to wreszcie możliwe. Szukasz szafy, w której znajdzie się miejsce do powieszenia wszystkich wyprasowanych ubrań, a może potrzebujesz dużej ilości szuflad? Dzięki regałom pod skosy wreszcie jest to możliwe. Regały na wymiar świetnie sprawdzają się nie tylko w garderobie, ale także w każdym innym pomieszczeniu. To znakomity wybór do sypialni, przedpokoju czy biura. Pewne jest, że regały pod skosy (https://www.fabrykamebli.pl/102-zestawy-regalow-pod-skosy) poprawiają komfort codziennego życia.

Jak urządzić garderobę na poddaszu?

Posiadanie garderoby niesie ze sobą wiele korzyści. Przede wszystkim jest to znaczne odciążenie dla innych pomieszczeń. Dobrze urządzona garderoba może zastąpić szafy, które dotychczas znajdowały się np. w salonie albo sypialni. Ponadto osobne pomieszczenie przeznaczone wyłącznie do przechowywania ubrań sprzyja utrzymaniu porządku. Kiedy każdy przedmiot ma przypisane sobie miejsce, nagle znika problem stosów ubrań piętrzących się na fotelu. Przy tym w garderobie mogą być przechowywane nie tylko ubrania, ale też innego rodzaju przedmioty. Tak naprawdę ogranicza Cię jedynie wyobraźnia. Regały pod skosy są idealnym miejscem m.in. na pościel, obrusy czy sprzęt sportowy. Jeżeli myślisz o przechowywaniu drobniejszych akcesoriów, warto rozważyć zakup organizerów, które ułatwią Ci segregację przedmiotów.

Oceń artykuł:
Dziękujemy za ocenę
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.