UE

Blog

Nowość – meble łazienkowe!

06 08/ 2021

...

Zapraszamy do zapoznania się z naszą absolutną nowością, jaką są meble łazienkowe na wymiar. W ofercie znalazły się szafki dolne podwieszane oraz szafki pod umywalkę. Specjalnie zaprogramowany konfigurator pozwala na wybranie wymiarów, a także wyglądu mebli. Urządzanie łazienki jeszcze nigdy nie było tak łatwe i przyjemne.

Szafki dolne podwieszane

Wciąż można spotkać się z opinią głoszącą, że łazienkowe szafki podwieszane przeznaczone są przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz. Prawda jest jednak taka, że wszystko zależy od ostatecznego wyglądu szafki. Za sprawą mebli łazienkowych na wymiar to Ty decydujesz o końcowym efekcie. Dzięki temu podwieszane szafki łazienkowe pasują do każdego stylu. Sprawdzają się zarówno w modernistycznych, jak i klasycznych albo skandynawskich łazienkach. Jedną z najważniejszych zalet podwieszanych szafek łazienkowych jest fakt, że pozwalają one w pełni wykorzystać pionową przestrzeń. Odgrywa to bardzo ważną rolę zwłaszcza w przypadku, kiedy posiadasz niewielką łazienkę. Dlaczego warto wybrać właśnie podwieszaną szafkę do łazienki? Meble, nie stykające się z podłogą, optycznie powiększają przestrzeń. Łazienki często mają niewielki metraż, dlatego właśnie podwieszane szafki sprawdzają się tam najlepiej. Ponadto jest to spore ułatwienie sprzątania. Nie musisz specjalnie odsuwać mebli, aby bez problemu umyć całą podłogę. Na naszej stronie masz możliwość samodzielnego ustalenia wszystkich najważniejszych właściwości mebli łazienkowych. Decydujesz m.in. o wymiarach, ilości półek, materiale wykonania, a także o wysokości i głębokości korpusu. Możesz wybrać nawet kierunek usłojenia frontów i boków. To wszystko sprawia, że z pewnością uda Ci się stworzyć idealną szafkę podwieszaną do każdej łazienki.

Szafki pod umywalkę

Szafka pod umywalkę to niezwykle praktyczny mebel, który znajduje zastosowanie w większości łazienek. W naszej ofercie znajdziesz zarówno klasyczne szafki pod umywalkę z drzwiami, jak i szafki pod umywalkę nablatową z drzwiami. Ponadto możliwość wyboru wymiarów oraz wyglądu mebli sprawia, że z łatwością stworzysz idealny wariant do każdej łazienki. Szafki pod umywalkę pełnią m.in. funkcję estetyczną. Zasłaniają rury i przewody odprowadzające wodę. Jednak przede wszystkim szafka pod umywalkę zapewnia Ci dodatkową przestrzeń do przechowywania. To idealne miejsce np. na chemię gospodarczą albo na środki do prania. Dzięki temu, że decydujesz także o wnętrzu mebla, możesz dostosować je do akcesoriów, które chcesz tam umieścić. Często zdarza się, że gotowe meble łazienkowe posiadają mało funkcjonalne wymiary. Przez to pojemniki z proszkiem i płynem do płukania i tak muszą stać na zewnątrz szafki, a jej środek pozostaje niewykorzystany. Właśnie dlatego idealnym wyborem są szafki łazienkowe na wymiar. Za ich sprawą nawet niewielka łazienka stanie się praktyczna.

Oceń artykuł:
Dziękujemy za ocenę
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.