UE

Blog

Regał łazienkowy

17 03/ 2021

...

Regały do łazienki – miejsce do przechowywania
Wielu projektantów wnętrz uważa, że podstawą dobrze urządzonego pomieszczenia jest zagospodarowanie przestrzeni do przechowywania. Nawet przy minimalistycznym trybie życia człowiek wciąż posiada przedmioty, które powinny mieć przypisane sobie miejsce. W przeciwnym razie bardzo łatwo o chaos i nieporządek.

Za sprawą regałów na wymiar możesz stworzyć mebel pasujący do każdego wnętrza. Nawet jeżeli Twoja łazienka jest niewielka i do tej pory uchodziła za mało ustawną, istnieje spora szansa, że uda się w niej zaaranżować miejsce do przechowywania.

Regały łazienkowe na wymiar pasują nawet do małych pomieszczeń ze skosami. Zaletą tego typu mebli jest również fakt, że dopasowujesz ich wielkość oraz rozkład do swoich potrzeb. Przykładowo, jeżeli mieszkasz sam i z powodzeniem wystarczają Ci dwa komplety ręczników, nie ma konieczności kupować wielkiego mebla, który zajmie połowę łazienki. Co najczęściej przechowuje się w łazience? Wśród popularnych akcesoriów z pewnością można wymienić ręczniki, ale także rozmaite akcesoria np. papier toaletowy, chusteczki oraz inne produkty higieniczne. Teraz wielkość szafek możesz dopasować do tego, jakie przedmioty będą w nich przechowywane.

Regał łazienkowy – Twoje własne SPA

Gdy piszemy o łazience, nie sposób nie wspomnień o kosmetykach. To właśnie one zdają się być nieodzowną częścią tego typu wnętrz. Niektórzy poprzestają na paście do zębów i żelu pod prysznic, jednak inni posiadają większą kolekcję kosmetyków, która musi się gdzieś zmieścić. Dodatkowo regał łazienkowy może stać się doskonałym miejscem na ekspozycję Twoich ulubionych kosmetyków. Sole do kąpieli, flakoniki perfum czy balsamy do ciała mogą się naprawdę pięknie prezentować. Niektórzy decydują się także na przelewanie części specyfików do szklanych buteleczek, dzięki czemu łazienka nabiera charakteru domowego SPA.

Za sprawą regału łazienkowego Twoje kosmetyki nareszcie będą odpowiednio wyeksponowane i będziesz mógł na bieżąco kontrolować stopień zużycia poszczególnych produktów. Regał łazienkowy świetnie łączy obie opisane wyżej funkcje. Dolna część może składać się z zamkniętych szafek, idealnych do przechowywania, natomiast górne otwarte półki staną się świetnym miejscem do ekspozycji dekoracyjnych flakoników.

 

Oceń artykuł:
Dziękujemy za ocenę
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.