UE

Blog

Regały do garażu i piwnicy

06 04/ 2021

...

Regały do garażu

Posiadanie własnego garażu daje wiele możliwości. Przede wszystkim to przestrzeń na samochód, ale często pozostaje przy tym jeszcze sporo miejsca do zagospodarowania. Zmieszczą się tam np. rowery, a także… regał. To właśnie ten praktyczny mebel może Ci pomóc w uporządkowaniu przestrzeni. W garażu często znajdują się rozmaite narzędzia przeznaczone do pielęgnacji i naprawy samochodu. Takie przedmioty bardzo łatwo się gubią, dlatego warto, aby miały swoje miejsce. Regał do garażu na wymiar daje Ci sporo możliwości. Półki mogą być przystosowane konkretnie do danych przedmiotów np. do skrzynki z narzędziami czy płynu hamulcowego. Wszystko zależy od Ciebie. Najlepiej sprawdzają się regały na nóżkach. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz mieć pewność, że wilgoć nie dosięgnie dolnej półki.

Regały do piwnicy

Kiedyś posiadanie piwnicy stanowiło normę, obecnie jednak nie jest to już aż tak oczywiste.

Tym bardziej, jeżeli należysz do grona szczęśliwców, warto byś to odpowiednio wykorzystał. Piwnica stwarza niezwykle wiele możliwości. Jeżeli pomieszczenie jest zadbane, może przemienić się w rodzaj składziku. By w pełni wykorzystać całą przestrzeń, z pewnością przyda się w niej praktyczny mebel. Świetnym wyborem jest regał do piwnicy. Najczęściej wybierane są regały robione na wymiar, ponieważ mogą być one dopasowane do każdego rodzaju przestrzeni.

To Ty decydujesz o ich wysokości, szerokości i długości, a ponadto rozstawie oraz ilości półek. Jeżeli jesteś miłośnikiem domowych przetworów, regał do piwnicy może być dobrym miejscem na ich przechowywanie. Przeważnie w pomieszczeniu panuje niska temperatura, dzięki czemu kompoty i inne przysmaki nie psują się tak szybko jak w domowych warunkach. Piwnica może też stać się przestrzenią dla majsterkowicza. Na półkach bez trudu pomieszczą się wszystkie narzędzia. Regał do piwnicy jest także idealnym miejscem na przechowywanie pamiątek. Kartony, postawione bezpośrednio na podłodze, mogą prędko nabrać wilgoci. To zagrożenie zostaje zminimalizowane, kiedy pudełka znajdują się na podwyższeniu.

Oceń artykuł:
Dziękujemy za ocenę
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.