UE

Blog

Jak wybrać kosz na śmieci?

19 02/ 2024

...

Choć na wspomnienie o artykułach biurowych na myśl przychodzą przede wszystkim długopisy, pudełka czy ryzy papieru, to w tej kategorii przedmiotów znajduje się także kosz na śmieci. To niezbędny element zarówno biura, jak i domowego gabinetu. Pojemnik na śmieci powinien bez problemu mieścić w sobie podstawowe odpady. Jakie inne cechy posiada idealny kosz na śmieci? Sprawdźmy razem!

Kosz na śmieci – jak wybrać najlepszy model?

Oferta Fabryki Mebli rozszerzyła się m.in. o kosze na śmieci. Teraz w jednym miejscu możesz skompletować zarówno meble, oświetlenie, jak i dodatki do biura. To niezwykła oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu. Jednak na co właściwie zwrócić uwagę przy zakupie kosza na śmieci? Poniżej przedstawiamy krótką listę elementów, które warto uwzględnić przy zakupie.

  • Pojemność – częste opróżnianie pojemnika na śmieci nie należy do najbardziej lubianych zajęć, dlatego przy wyborze kosza zaleca się, aby jego pojemność pozwalała na usuwanie odpadów max. raz dziennie. Odpowiednio większy kosz jest wskazany w przypadku, gdy korzystać będzie z niego kilka osób.
  • Materiał – to, z czego wykonany jest kosz na śmieci, ma wpływ zarówno na trwałość, jak i wygląd produktu. Jednak przede wszystkim materiał powinien być łatwy do utrzymania w czystości.
  • Rodzaj zamknięcia – pojemniki na odpady najłatwiej podzielić na otwarte oraz zamknięte. Dodatkowo do drugiego typu wliczają się m.in. kosze otwierane ręcznie oraz przy pomocy pedału.
  • Wygląd – choć wymienione wcześniej walory techniczne mają niebagatelny wpływ na wybór kosza na śmieci, to niewątpliwie spore znaczenie ma także wygląd produktu. W Fabryce Mebli znajdziesz zarówno designerskie, jak i klasyczne kosze na śmieci.

Nowoczesny kosz na śmieci

Drewniany kosz na śmieci (https://www.fabrykamebli.pl/90-kosze-na-smieci) Woodrow to doskonały wybór do każdego wnętrza. Solidny materiał, prosta konstrukcja oraz optymalna wielkość sprawiają, że kosz świetnie sprawdza się zarówno w mieszkaniu, jak i w biurze. To ponadczasowy model, który znakomicie się prezentuje w nowoczesnych, ale także klasycznych, prowansalskich czy skandynawskich przestrzeniach. Pojemnik jest dostępny w kilku wersjach kolorystycznych. Do wyboru otrzymujesz m.in. biel, szarość, czerń oraz zieleń. Jeżeli szukasz zamykanego pojemnika na odpady, idealnie spisze się UMBRA Touch. Niewielki kosz z tworzywa sztucznego najczęściej wykorzystywany jest w łazienkach. Jeszcze więcej projektów znajdziesz w Fabryce Mebli.

Oceń artykuł:
Dziękujemy za ocenę
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.