UE

Blog

Miejsce na Twoje kosmetyki

20 09/ 2021

...

Niektórzy z nas mają całe kolekcje kosmetyków do makijażu i pielęgnacji, z kolei inni posiadają jedynie niezbędne produkty. Pewne natomiast jest, że w każdym przypadku potrzebna okazuje się szafeczka na kosmetyki. W zależności od liczebności zbiorów może ona przybrać formę symbolicznej półki na kosmetyki, ale także pojemnej szafki łazienkowej na kosmetyki. Nie ma tu jednego słusznego wyboru. Najważniejsze, że dzięki meblom na wymiar możesz współprojektować konstrukcję w pełni dostosowując ją do potrzeb Twoich i Twojej rodziny.

Funkcjonalna szafka na kosmetyki


Łazienka nie może się obyć bez szafki na kosmetyki. Podstawowe pytanie brzmi, nie czy potrzebujesz szafeczki na kosmetyki, ale jakiej szafki potrzebujesz. Przeważnie wybierany jest jeden z dwóch wariantów, czyli słupek albo klasyczna szafka. Nie jest zaskoczeniem, że oba warianty znajdują swoich zwolenników. Jeżeli wystarczy Ci mała szafka na kosmetyki, wówczas dobrze spisze się tradycyjna szafka. Tego typu mebel z łatwością pomieści wszelkie płyny do kąpieli czy żele pod prysznic. Mała szafka na kosmetyki do łazienki jest też często wybierana przez osoby, które część produktów przechowują w innym pomieszczeniu. W wielu domach w łazienkach znajdują się wyłącznie kosmetyki do mycia, a miejsce produktów do pielęgnacji jest już w sypialni. Jeżeli natomiast lubisz trzymać wszystkie preparaty w jednym miejscu, z pewnością pomieści je słupek łazienkowy. To mebel, który świetnie sprawdza się również w przypadku rodzin. Mała szafka na kosmetyki mogłaby nie pomieścić kosmetyków wszystkich domowników. Natomiast za sprawą słupka każdy mieszkaniec może mieć nawet osobną półkę.

Sposób na stylową toaletkę


Od lat marzysz o toaletce, ale nie masz na nią miejsca? W takich przypadkach liczy się przede wszystkim pomysł. Także mała szafka na kosmetyki do łazienki może pełnić rolę toaletki. Wystarczy jedynie, że przemyślisz całą konstrukcję. Meble na wymiar dają sporo możliwości. Dzięki temu poszczególne elementy zabudowy zyskują całkiem nowe funkcje. To Ty decydujesz o ilości oraz sposobie rozstawienia półek na kosmetyki. Jak zamienić wiszący słupek w oryginalną toaletkę? Warto zacząć od ustalenia, co chcesz przechowywać w środku mebla. Czy jedna półka ma być przeznaczona wyłącznie na kosmetyki do makijażu, czy może potrzebujesz na to więcej miejsca. Odpowiedź na to podstawowe pytanie pozwoli Ci na rozsądne rozgospodarowanie dostępnej przestrzeni. Przykładowo na górnych niskich półkach może znajdować się miejsce na kosmetyki do makijażu, natomiast na dolnych i wyższych półkach będą stały produkty do mycia i pielęgnacji ciała. Świetnie sprawdzą się też dekoracyjne koszyczki, wewnątrz których schowasz wszelkie bibeloty. Co jeszcze można zrobić, by szafka łazienkowa na kosmetyki (https://www.fabrykamebli.pl/49-meble-lazienkowe-na-wymiar) przypominała toaletkę? Obecnie na rynku znajdziesz wiele luster do samodzielnego montażu. Często wystarczająca okazuje się taśma dwustronna albo mocowania zawarte w zestawie. Już po kupieniu szafki na kosmetyki możesz udekorować ją lusterkiem. W ten sposób, gdy jeden z domowników będzie mył zęby przy umywalce, drugi będzie mógł na spokojnie wykonać zabiegi pielęgnacyjne twarzy.

Oceń artykuł:
Dziękujemy za ocenę
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.