UE

Blog

Przestrzeń biurowa w nowoczesnym wydaniu

08 08/ 2022

...

W ostatnich latach coraz większą uwagę zwraca się na odpowiednie przygotowanie stanowiska pracy. Przy siedzącym trybie życia niezwykle istotne jest to, aby meble były dobrze dopasowane do konkretnej osoby. W ten sposób zmniejsza się ryzyko pojawienia się m.in. bólu pleców. Jednak oprócz komfortu liczy się również styl. Wygląd biura stanowi wizytówkę firmy, dlatego musi być on w pełni dopracowany. Czy możliwe jest zatem połączenie komfortu z wyglądem? Na szczęście właśnie taką możliwość dają meble biurowe na wymiar. Dzięki nim to Ty decydujesz o wymiarach biurka, kontenerków, regałów czy komody do biura. Ponadto ustalasz, jak ostatecznie prezentuje się każdy mebel. To prosty i łatwy sposób na urządzenie idealnego wnętrza. Regały, komody i biurka na wymiar umożliwiają wykreowanie przestrzeni, która będzie sprzyjała pracy, a do tego zachwycała swoim nowoczesnym stylem.

 

Kontenerki biurowe i biurka na wymiar – kiedy się na nie zdecydować?

Dlaczego biurko na zamówienie przeważnie jest najlepszym wyborem? Wysokość standardowego mebla wynosi ok. 80-85 cm, jednak jest to wartość przystosowana do człowieka o wzroście ok. 170 cm. Zarówno niżsi, jak i wyżsi ludzie będą czuli się przy takim meblu niekomfortowo. Jest to jeden z głównych powodów, dla których biurka na wymiar cieszą się coraz większym powodzeniem. Kolejnym aspektem jest blat do biurka na wymiar. Tradycyjne wymiary blatu to ok. 160x80 cm. To wartości, które powinny zapewnić swobodę ruchu, ale nie sprawdzą się one w każdej dziedzinie. Przykładowo w biurze architektonicznym niezbędne są znacznie większe powierzchnie i m.in. w takich przypadkach warto postawić na personalizowany blat do biurka na wymiar. Jeżeli zdecydujesz się na biurko na zamówienie, najlepiej od razu wyposażyć się w kontenerek biurowy na kółkach. To niepozorny mebel, który z powodzeniem może zastąpić klasyczną szafkę, a nawet stolik. Kontenerki biurowe są idealnym miejscem na przechowywanie dokumentów albo korespondencji. Ponadto kontenerek biurowy na kółkach posiada dobrą mobilność i może być dowolnie przestawiany.

 

Komody biurowe – poznaj nasze nowości!

Co zrobić w przypadku, kiedy kontenerki biurowe nie pomieszczą wszystkich niezbędnych dokumentów i akcesoriów? Wówczas najlepszym rozwiązaniem jest zakup komody biurowej. Decydując się na mebel na wymiar, możesz mieć pewność, że model będzie dopasowany do potrzeb Twojej firmy. Komody biurowe (https://www.fabrykamebli.pl/55-meble-biurowe?p=2) stanowią nowość w naszej ofercie. To meble, którym z pewnością warto przyjrzeć się bliżej. Do wyboru jest wariant jednodrzwiowy oraz dwudrzwiowy, a także modele z szufladami. Ponadto decydujesz o tym, czy komody do biura mają u podstawy cokół czy nóżki. Dowolne wymiary szerokości, wysokości i głębokości komody sprawiają, że może ona pełnić rolę zarówno małego archiwum, jak i miejsca na drobne akcesoria czy korespondencję. Istnieje także opcja wydłużenia oraz pogrubienia blatu. Do wyboru jest nawet kierunek usłojenia. Kolejne decyzje dotyczą materiałów na front, korpus i ścianę tylną. Wśród dostępnych wariantów znalazł się m.in. dąb i buk, a także szarość, czerń i alabaster. Bogata oferta materiałów sprawia, że meble do biura na wymiar pasują do każdego wnętrza.

Oceń artykuł:
Dziękujemy za ocenę
Informacja o polityce przetwarzania danych osobowych

W celu dostarczania naszych usług wykorzystujemy pliki cookies. Aby dowiedzieć się więcej o plikach cookies, opcjach wypisu oraz Twoich preferencjach kliknij tutaj. Korzystanie z naszego serwisu internetowego traktowane jest jako zgoda na politykę przetwarzania danych osobowych.